Apartament, ul. Klimontowska
Klimontowska, Sosnowiec, śląskie
- 262 807 zł
- 27,32 m²
- 9 619,58 zł/m²
Damian Siwiec
Skontaktuj się
Apartament, ul. Klimontowska
Klimontowska, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Apartament, ul. Klimontowska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
262 807 zł 27,32 m² 9 619,58 zł/m²
parter/5
1
2025
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 262 807 zł (9 619,58 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Sosnowcu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 27,32 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 110 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Mobilny Doradca Klienta Murapol, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 5302
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Klimontowska, Sosnowiec, śląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Inwestycja MURAPOL. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry.
Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna i cicha okolica z rzadką i niską zabudową jednorodzinną pozwala cieszyć się panoramą miasta, a przy sprzyjającej pogodzie także Beskidu Śląskiego. Jednocześnie miejsce dobrze skomunikowane, a do centrum tylko skok. Apartamentowce 4 i 5 piętrowe górują nad okolicą. (...)
502 818...
502 818 756