dowolna

Nowe mieszkania Sosnowiec

116 ogłoszeń

116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Brylantowa Enklawa

Brylantowa,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 424 788 zł do 613 785 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:50,57 - 73,95 m²

Brylantowa Enklawa to nowe, kameralne osiedle powstające w uroczym, spokojnym zakątku Siemianowic Śląskich. Inwestycja położona jest przy ul. Brylantowej w dzielnicy Bytków, pomiędzy Laskiem.

Szczegóły inwestycji

Nowy Sosnowiec

Braci Mieroszewskich,Sosnowiec

Mieszkania od 346 761 zł do 823 076 zł

 

Termin realizacji:grudzień 2026

 

Metraże:42,81 - 103,14 m²

Nowy Sosnowiec - poznaj inwestycję Nowy Sosnowiec to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w doskonale skomunikowanej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do centrum Sosnowca, katowic.

Szczegóły inwestycji

268 018 zł26,52 m² 10 106,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartamenty Diamentowa

Diamentowa,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 520 956 zł do 870 828 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

 

Metraże:60 - 104 m²

Apartamenty Diamentowa znajdują się przy ul. Diamentowej w Siemianowicach Śląskich. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskich udogodnień.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Sosnovia

Dańdówka,Sosnowiec

Mieszkania od 292 800 zł do 945 726 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

 

Metraże:29 - 94 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów sosnovia! Już 16 maja, w godz. 10:00 15:00 To doskonała okazja, aby zapoznać się z inwestycją, zobaczyć dostępne mieszkania oraz skorzystać ze.

Szczegóły inwestycji

Dzień pokazowy 2026-05-16

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Panorama Bańgów Etap II

Bańgowska 34/2,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 322 269 zł do 1 033 844 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

 

Metraże:36 - 103 m²

Miejsce, które pokochasz. Jakość, w której zamieszkasz. Panorama Bańgów łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania i atrakcyjną cenę za metr kwadratowy, dzięki czemu.

Szczegóły inwestycji

Teatralna 3

Teatralna 3,Sosnowiec

Mieszkania od 268 830 zł do 695 695 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:29,87 - 76,45 m²

Teatralna 3 w Sosnowcu to synonim prestiżu i nowoczesności. Położenie w sercu miasta, vis a vis Teatru Zagłębia i obok centrum handlowego Plaza, sprawia, że jest to doskonała.

Szczegóły inwestycji

294 237 zł29,18 m² 10 083,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Osiedle Kwiatowe

Kwiatowa,Mysłowice

Mieszkania od 347 802 zł do 913 094 zł

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

 

Metraże:35,49 - 100,34 m²

Osiedle Kwiatowe to inwestycja położona w dogodnym miejscu w Mysłowicach, które zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta oraz okolicznych miejscowości. Dzięki doskonałej.

Szczegóły inwestycji

Park Moniuszki II

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

Mieszkania od 400 896 zł do 923 097 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:41,76 - 81,69 m²

Park Moniuszki II - kameralnie, blisko centrum Ciesz się ciszą i spokojem, będąc jednocześnie w samym centrum tętniącego życiem miasta. Nasza inwestycja łączy w sobie zalety.

Szczegóły inwestycji

297 392 zł30,07 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Green House Tuwima - Zacisze Tuwima

Juliana Tuwima,Sosnowiec

Mieszkania od 504 000 zł do 521 460 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:56 - 58 m²

Green House Tuwima - Zacisze Tuwima - to kameralna inwestycja w zabudowie szeregowej w dzielnicy Niwka otoczenie niskiej zabudowy, zieleń i szybki dojazd do centrum. Mieszkania 3.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Gwiezdna

Gwiezdna,Sosnowiec

Mieszkania od 345 053 zł do 1 148 930 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:38,71 - 118,48 m²

Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna w Sosnowcu, ul. Gwiezdna 18e znajduje się blisko dogodnych miejsc, jednak można cieszyć się ciszą i spokojem. Osiedle Gwiezdna to inwestycja.

Szczegóły inwestycji

Dzień pokazowy 2026-05-15

543 517 zł70 m² 7 764,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze: IV kwartał 2026 r. Nowoczesne osiedle Twoje miejsce do życia To kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Osiedle Dębowy Park

Oświęcimska 7A,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 358 236 zł do 651 471 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:38,52 - 77,49 m²

Osiedle "dębowy Park Oferujemy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej 7a. Na osiedlu znajdować się będzie 11 budynków mieszkalnych (330 mieszkań).

Szczegóły inwestycji

HELLO! Kukułki

Kukułek 99A,Sosnowiec

Mieszkania od 497 280 zł do 509 712 zł

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

 

Metraże:62,16 - 62,16 m²

Hello! Kukułki - miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z komfortem i funkcjonalnością. Każdy z naszych budynków został zaprojektowany i wykonany z najwyższą.

Szczegóły inwestycji

641 520 zł72,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Nowa Namiarkowa

Namiarkowa 15D,Będzin

Mieszkania od 366 270 zł do 1 163 610 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:41,91 - 110,82 m²

Nowa namiarkowa zamieszkaj W będzinie, jednym Z najstarszych miast górnego śląska Inwestycja Nowa Namiarkowa łączy w sobie nowoczesny design, przyjazne, zielone otoczenie, rozbudowaną.

Szczegóły inwestycji

Dzień pokazowy 2026-05-15

823 076 zł103,14 m² 7 980,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

329 422 zł42,81 m² 7 694,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Wzgórze Hugona

Wiśniowa,Świętochłowice

Mieszkania od 325 000 zł do 530 000 zł

 

Termin realizacji:styczeń 2027

 

Metraże:34,10 - 61,42 m²

Wzgórze Hugona - nowoczesne mieszkania w kameralnych budynkach wielorodzinnych, zlokalizowanych w sercu Świętochłowic - przy ulicy Wiśniowej. Jest to kolejna odsłona cenionej inwestycji,.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Zagórze,Sosnowiec

Mieszkania od 48 m² do 74,39 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:48 - 74,39 m²

3 pokoje z tarasem przy prywatnym stawie - Apartamenty Stary Browar | Bez pcc i prowizji Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie dorastać w otoczeniu zieleni, a Ty odzyskasz spokój.

Szczegóły inwestycji

Klimontowska,Sosnowiec

Mieszkania od 26,52 m² do 30,19 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:26,52 - 30,19 m²

Szczegóły inwestycji

Centrum,Sosnowiec

Mieszkania od 38,83 m² do 73,08 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:38,83 - 73,08 m²

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły inwestycji

Sokolska,Sosnowiec

Mieszkania od 28,63 m² do 28,63 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:28,63 - 28,63 m²

Komfortowa kawalerka w nowym apartamentowcu, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły inwestycji

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 - pokój 12,98 M2 - łazienka 4,73 M2 - korytarz 4,73.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania z przemyślaną inwestycja , zlokalizowana w sosnowieckiej Niwce. Lokalizacja: niwka, ul. Tuwima - zielona część Sosnowca. Mieszkasz spokojnie, ale masz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł61,72 m² 7 775,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,91 m² 7 995,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

543 543 zł70 m² 7 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 4 pokojowego mieszkania z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł43,72 m² 8 234,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

499 119 zł57,37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje przy stawie | 15 m tarasu | Gotowe do odbioru Szukasz miejsca, które pogodzi szybki tryb życia z potrzebą wyciszenia? Apartamenty Stary Browar w dzielnicy Zagórze to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 - korytarz 4,80 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

502 500 zł75 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,61 m² 8 901,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc lokal wykończony Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z prywatnym ogrodem 71,17 m . Idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

276 000 zł28 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Sosnowiec, tylko rynek pierwotny