Mieszkanie, ul. Zapolskiej
Zapolskiej, Klimontów, Sosnowiec, śląskie
- 340 000 zł
- 54,99 m²
- 6 182,94 zł/m²
Marta Równicka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zapolskiej
Zapolskiej, Klimontów, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zapolskiej
Zaktualizowane: 22 maja 2026
340 000 zł 54,99 m² 6 182,94 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/4
3
1977
przynależne na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 340 000 zł (6 182,94 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 54,99 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1977 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 960 zł
- Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Media: opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Marzena Bogucka-Krawczyk VillaM.Krawczyk Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 962006
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zapolskiej, Klimontów, Sosnowiec, śląskie
Opis nieruchomości
3 pokoje | Klimontów | Balkon | 54,99 m²
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,99 m², położone na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Sosnowca - dzielnicy Klimontów.
Mieszkanie posiada dwustronny układ pomieszczeń, dzięki czemu jest dobrze doświetlone i komfortowe w codziennym użytkowaniu. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób szukających nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym. (...)
505 086...
505 086 500