dowolna

Nowe mieszkania Sosnowiec

120 ogłoszeń

120 ogłoszeń

282 000 zł27,40 m² 10 291,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w spokojnej części Sosnowiec idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

313 533 zł39,89 m² 7 859,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

512 900 zł55,75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z tarasem przy prywatnym stawie - Apartamenty Stary Browar | Bez pcc i prowizji Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie dorastać w otoczeniu zieleni, a Ty odzyskasz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

288 960 zł33,60 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 038 zł52,33 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamień koszty najmu na własny kapitał. Gotowe 3 pokoje w Starym Browarze. Oferta bezpośrednia od dewelopera zmirob. Mieszkanie 2M20 znajduje się w budynku nr 2, który został już oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

253 688 zł26,43 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

293 531 zł29,05 m² 10 104,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

292 160 zł35,20 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 - pokój 12,98 M2 - łazienka 4,73 M2 - korytarz 4,73.

Szczegóły ogłoszenia

392 955 zł55,58 m² 7 070,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

389 494 zł54,97 m² 7 085,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dodatkowa promocja w biurze sprzedaży => zapytaj o rabaty dostęp do większej ilości mieszkań i metraży na inwestycji - innowacyjne układy i metraże - dostęp na innych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

387 611 zł55,61 m² 6 970,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

411 720 zł43,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

313 000 zł26 m² 12 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- ogródek dodatkowa przestrzeń - wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł28,63 m² 8 204,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowa kawalerka w nowym apartamentowcu, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

821 700 zł74,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

253 688 zł26,43 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

374 440 zł40,70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w nowym budownictwie | Garaż podziemny i komórka | Klimatyzacja | Balkon | Sosnowiec Niwka Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

387 892 zł52,08 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł37,60 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,39 m² 8 412,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

504 630 zł56,70 m² 8 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

841 800 zł73,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł72,85 m² 7 851,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od dewelopera w kameralnej części Pogoni w Sosnowcu Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,85 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł69,43 m² 7 864,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie od dewelopera w kameralnej części Pogoni w Sosnowcu Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,43 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł57 m² 8 770,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 56,82 m z narożnym ogródkiem 40 m w stanie deweloperskim | Najlepsze usytuowanie na osiedlu | Parter | Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w o.

Szczegóły ogłoszenia

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 - korytarz 4,80 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

346 761 zł42,81 m² 7 694,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

512 440 zł55,70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - korytarz 9,22 M2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,61 m² 8 901,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc lokal wykończony Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

276 000 zł28 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

397 095 zł42,47 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu. Mieszkania w budynku wielorodzinnym z windą, dostępne w metrażach od 28,86m2 do 56,49m2. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

332 988 zł42,46 m² 7 842,39 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej , dzielnica niwka. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł61,72 m² 7 775,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Sosnowiec, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij