Mieszkanie Dańdówka, Grzybowa/Maliny
Grzybowa/Maliny, Dańdówka, Sosnowiec, śląskie
- 559 680 zł
- 58,30 m²
- 9 600 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Dańdówka, Grzybowa/Maliny
Grzybowa/Maliny, Dańdówka, Sosnowiec, śląskie
zaktualizowane:
18 grudnia 2025
Mieszkanie Dańdówka, Grzybowa/Maliny
Inwestycja: Sosnovia
Zaktualizowane: 18 grudnia 2025
559 680 zł 58,30 m² 9 600 zł/m²
II kwartał 2027
3/4
3
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
II kwartał 2027Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 559 680 zł (9 600 zł/m²)
- Termin realizacji: II kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 58,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: CELLON SPV Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.12.2025
- sygnatura ogłoszenia: 3/M26
Lokalizacja
- Inwestycja: Sosnovia
- Adres: Grzybowa/Maliny, Dańdówka, Sosnowiec, śląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, osiedle domów jednorodzinnych, osiedle domów wielorodzinnych, obiekty przemysłowe
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, restauracja, boisko, przychodnia, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, bankomat, stacja benzynowa
Opis nieruchomości
3‑pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu!
Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch (...)

Inwestycja realizowana przez:
CELLON SPV Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży
Konduktorska 33
Katowice 40-155
| Mieszkanie3/M6 | 39,82 m² | 9 400 zł/m² | parter/4 | 2 | 374 308 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3/M6 |
| Mieszkanie1/M1 | 73,55 m² | 10 100 zł/m² | parter/4 | 4 | 742 855 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1/M1 |
| Mieszkanie1/M10 | 61,98 m² | 9 300 zł/m² | 1/4 | 3 | 576 414 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1/M10 |
| Mieszkanie2/M1 | 86,72 m² | 10 050 zł/m² | parter/4 | 4 | 871 536 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M1 |
| Mieszkanie2/M7 | 66,22 m² | 9 300 zł/m² | 1/4 | 3 | 615 846 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M7 |
| Mieszkanie2/M8 | 29,28 m² | 10 100 zł/m² | 1/4 | 1 | 295 728 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M8 |
| Mieszkanie2/M16+M17 | 91,42 m² | 10 322,61 zł/m² | 2/4 | 4 | 943 693 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M16+M17 |
| Mieszkanie2/M30+M31 | 91,42 m² | 10 096,43 zł/m² | 4/4 | 4 | 923 016 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M30+M31 |
| Mieszkanie3/M1 | 72,70 m² | 9 500 zł/m² | parter/4 | 3 | 690 650 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3/M1 |
| Mieszkanie3/M2 | 46,77 m² | 9 400 zł/m² | parter/4 | 2 | 439 638 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3/M2 |
Biuro Sprzedaży
660 982...
660 982 572