dowolna

Mieszkania wyremontowane Sosnowiec - Oferty sprzedaży i wynajmu

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Klimontów,Sosnowiec

245 000 zł32 m² 7 632,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki, z wydzieloną strefą do spania, zlokalizowanej w samym sercu Sosnowieckiej dzielnicy Klimontów- ul. Gabrieli Zapolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

255 000 zł51 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na dni otwarte - 16.04.2024(wtorek) - od godziny 17:00 do 18:00 W Dniu Otwarty NIŻSZA CENA 265 000 ZŁ TANIEJ O 10 000 ZŁ Dzień otwarty to czas kiedy w spokoju i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieroszewskich

Zagórze,Sosnowiec

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością informujemy o możliwości nabycia urokliwego mieszkania w Sosnowcu, położonego przy ulicy Braci Mieroszewskich 73. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiezdna

Zagórze,Sosnowiec

2 000 zł70 m² 28,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 ustawne pokoje, pełne wyposażenie! |sosnowiec Gwiezdna Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Milowice,Sosnowiec

350 000 zł67 m² 5 213,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w zielonej okolicy! | Sosnowiec ul. Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Home Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Juliusz,Sosnowiec

169 900 zł33 m² 5 148,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 33 mkw. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy - osiedle Juliusz. Klatka schodowa świeżo po remoncie, budynek w trakcie termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Pogoń,Sosnowiec

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, 1-pokojowe o powierzchni 32 m . Dodatkowo jest balkon i piwnica. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Modrzejów,Sosnowiec

209 000 zł49 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem Modrzejów. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 mkw. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Modrzejow. Klatka schodowa zadbana i czysta po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Niwka,Sosnowiec

355 000 zł74 m² 4 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie wyróżnia się niezależnym układem pomieszczeń, co gwarantuje prywatność i wygodę dla wszystkich domowników. Składa się z 4 niezależnych pokoi, które mogą być swobodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeladzka

Centrum,Sosnowiec

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz, jednopokojowe wyposażone mieszkanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego położonego na piątym piętrze w bloku 10 piętrowym .Blok ocieplony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Centrum,Sosnowiec

414 900 zł57 m² 7 278,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** tylko U nas - oferta na wyłączność *** świeżo po remoncie, wszystko nowe - nieużywane - wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w wysokim bloku w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane w Sosnowcu. Mieszkanie zachwyca doskonałym rozplanowaniem pomieszczeń. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciepłego i słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Środula,Sosnowiec

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w bloku 4 kondygnacyjnym na drugim piętrze .Dwa niezależne pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój plus balkon. Cicha okolica , okna od strony południowej , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Pogoń,Sosnowiec

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w Sosnowcu przy ulicy Grota Roweckiego. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu klimatyczne rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 m2 w Sosnowcu na ulicy Mariackiej, w skład którego wchodzą: 2 sypialnie kuchnia z salonem garderoba 2 łazienki przedpokój taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

413 334 zł56 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu - Nowoczesne Mieszkania z Duszą Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

302 719 zł40 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - Nowoczesne Mieszkania z Duszą 0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

238 294 zł29 m² 8 257 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - Nowoczesne Mieszkania z Duszą 0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Małe, przytulne mieszkanko z malutkim ogródkiem. Małe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 151 zł54 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Dańdówka,Sosnowiec

448 000 zł67 m² 6 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w najprężniej rozwijającej się części Sosnowca, jednocześnie z dobrze skomunikowanej ze światem? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Klimontów,Sosnowiec

188 000 zł34 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cześć tu homek :-) Mieszkanie z Wieloma Możliwościami Na Sprzedaż w Sosnowcu, dzielnica Klimontów Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sosnowcu, w dzielnicy Klimontów. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

306 000 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycje pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,60 mkw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagowa

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,94 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Zagórze ul. Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwka,Sosnowiec

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie do wejścia z atrakcyjnym układem pomieszczeń! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46,94 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji

Niwka,Sosnowiec

299 000 zł53 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie dzielnica Niwka, przy ul. Konstytucji o powierzchni 53,35m2. Zapraszamy do oglądania Nieruchomość usytuowana na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Mec,Sosnowiec

272 000 zł59 m² 4 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Dobrze zlokalizowane, przestronne i słoneczne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie. Pełna własność z Księgą wieczystą, blok we wspólnocie mieszkaniowej. Budynek świeżo po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycje pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,94 mkw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Zagórze,Sosnowiec

299 000 zł50 m² 5 997,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Do sprzedaży mieszkania położone w Sosnowcu ul. Kielecka 49,85 m2. 2 piętro w 10- piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie jednostronne, dwa niezależne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Centrum,Sosnowiec

339 000 zł54 m² 6 269,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, - budynek przeszedł generalny remont, wymieniony dach, okna na klatce schodowej plastikowe, ocieplony budynek, nowe instalacje. - pełna własność z kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Niwka,Sosnowiec

1 390 zł41 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Sosnowca przy ulicy Wojska Polskiego 121 A. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z kuchni , pokoju i łazienki z wc , korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Sosnowiec

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! 2 przytulne pokoje i 2 balkony weneckie! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Sosnowca - ulica 1 Maja. Mieszkanie wyposażone w meble i agd: - salon - narożnik, meble rtv -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

354 965 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z balkonem! Po remoncie! | Sosnowiec ul. Henryka Sienkiewicza. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sedlaka

Centrum,Sosnowiec

269 500 zł27 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz o powierzchni 27 m2, zlokalizowana w nowym apartamentowcu w Sosnowcu przy ul. Sedlaka 7. Lokal odpowiedni do zamieszkania, jak i w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Pogoń,Sosnowiec

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z niskim czynszem! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,5 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica Pogoń. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sosnowiec

1 500 zł62 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w centrum Sosnowca. Na powierzchnię 61,87mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Centrum,Sosnowiec

645 000 zł141 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przekształcone na hostel. Działający biznes tylko wejść I korzystać - czerpać zyski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

417 341 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament numer 4b - proszę o potwierdzenie dostępności oraz ceny. Osiedle zlokalizowane jest w Sosnowcu w dzielnicy Sielec. Unikalny projekt, wysokiej jakości materiały, dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staropogońska

Pogoń,Sosnowiec

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie po generalnym remoncie z atrakcyjnym układem pomieszczeń z dużym balkonem! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 56,80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Zagórze,Sosnowiec

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w Sosnowcu w spokojnej okolicy, jednocześnie w wygodnej lokalizacji? Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 55,7m2, które składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij