dowolna

Mieszkania Sosnowiec Śródmieście

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 51,35 m 2 piętro Idealne dla rodziny, pary, seniora albo pod inwestycję. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna 3

Śródmieście Sosnowiec

427 800 zł46 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna 3

Śródmieście Sosnowiec

431 100 zł47,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna 3

Śródmieście Sosnowiec

416 328 zł47,31 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wysokim bloku po modernizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku dostępna jest duża liczba miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł62,89 m² 4 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Sosnowcu, ul. Sadowa Ścisłe centrum miasta Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,89 m2, położone w ścisłym centrum Sosnowca, przy ul. Sadowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizację. Trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m zlokalizowane na pożądanym 2. piętrze przy ul. Ostrogórskiej 19e w Sosnowcu. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w centrum Sosnowca - idealne dla studentów i młodych osób! bez prowizji! Szukasz wygodnego i nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł23,18 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Słoneczna, dwupokojowa kawalerka położona na szóstym piętrze w bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,43 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

437 000 zł52 m² 8 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,30 m² 6 540,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | Sosnowiec ul. Małachowskiego (centrum) zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie funkcjonalnie zaaranżowane jako 2-pokojowe, położone w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej. Lokal o powierzchni 35,7 m . Mieszkanie posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,92 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum życia, centrum możliwości - 3 pokoje w sercu Sosnowiec, ul. Czysta Są mieszkania, które od razu zachwycają wykończeniem. I są takie, które dają coś więcej - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 - pokój 12,98 M2 - łazienka 4,73 M2 - korytarz 4,73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - korytarz 9,22 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie W centrum sosnowca Sosnowiec, ul. Głowackiego | 61 m | parter | piwnica Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Sosnowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35,10 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca do wynajęcia. Najem okazjonalny. Nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem o pow. 35,1 m2, położone na 9 -tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,11 m² 5 204,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Pileckiego, dzielnica Centrum. Blok po termomodernizacji, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku bo termomodernizacji. Blok wyposażony w 2 windy oraz monitoring. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł25 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie Kawalerka położona na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. Mieszkanie do generalnego remont i urządzenia według.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł45,90 m² 5 816,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wszechstronnego, dobrze doświetlonego, oraz bardzo ustawnego mieszkania z duszą. Lokalizacja: wokół znajduje się pełny węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53,58 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Żurawiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem w Śródmieściu Sosnowca. Pięćdziesięciometrowy lokal na parterze przy ulicy Towarowej czeka na pierwszego najemcę po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,80 m² 7 700,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Kilińskiego w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i umeblowane mieszkanie o pow. 46.56 mkw. Duży przestronny pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Spokojna klatka. Centralne igrzewanie miejskie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

244 900 zł33 m² 7 421,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w całkowicie wyremontowanej kamienicy. Podczas remontu budynku wymienione zostały piony wod - kan, stolarka okienna, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł48,45 m² 4 994,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja " Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy Al. Zwycięstwa - tuż obok Urzędu Miasta, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | 8 piętro | winda | możliwość własnej aranżacji | Sosnowiec Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40m , położone na 8 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł41,50 m² 4 313,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Witosa, dzielnica sielec Układ funkcjonalny: - salon, - pokój/sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż- sosnowiec ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na szóstym piętrze w wysokim bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł101,69 m² 5 015,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 101,69m2 w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej, składający się z: # lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 - korytarz 4,80 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 720 zł43,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij