dowolna

Mieszkania w centrum Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 811 zł42,26 m² 7 827,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dni otwarte skorzystaj z wyjątkowych promocji na wybrane mieszkania i poznaj naszą inwestycje bliżej! Nowa inwestycja w Sosnowcu to doskonały wybór zarówno dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

251 986 zł25,31 m² 9 955,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

309 990 zł47 m² 6 595,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Sosnowca! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 47m2 - układ 2-pokojowy - salon + sypialnia + kuchnia + łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 119 zł57,37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje przy stawie | 15 m tarasu | Gotowe do odbioru Szukasz miejsca, które pogodzi szybki tryb życia z potrzebą wyciszenia? Apartamenty Stary Browar w dzielnicy Zagórze to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,89 m² 4 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14. Niski czynsz! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł47,62 m² 7 244,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,62 m2 w Sosnowcu - Sielec przy ulicy Plac Tadeusza Kościuszki. II piętro w II piętrowej kamienicy z cegły. Bardzo wysokie pomieszczenia 3,38-3,56.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,18 m² 10 088,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 982 zł54,78 m² 7 100,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 796 zł73,08 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 19 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.01.2027 termin przeniesienia własności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 500 zł37,80 m² 8 293,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznaj ofertę atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu, na zielonym osiedlu Zagórze przy ul. Bohaterów Monte Cassino! To 44-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 6. piętrze wysokiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w Sosnowcu, w spokojnej i zielonej okolicy, z doskonałą komunikacją do centrum miasta i trasy S86? Ta nieruchomość przy ul. Wysokiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł116,90 m² 21,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie do wynajęcia informacje I dane techniczne Powierzchnia mieszkalna: 116,9 m Balkon: tak 2 Piwnica: tak Piętro: 3 Ogrzewanie: piece akumulacyjne Opłaty w czynszu: 192,10.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po Remoncie - Sosnowiec, ul. Ostrogórska Szukasz pewnej lokaty kapitału? A może idealnego mieszkania na start w centrum miasta? Odkryj nieruchomość, która łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy na prezentację bardzo przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mireckiego. Wyłącznie w Expander. Na 100m składa się salon z kominkiem i balkonem, duża sypialnia, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Klimontów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Sosnowiec,śląskie

299 823 zł27,40 m² 10 942,45 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 787 zł54,11 m² 7 296,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-