dowolna

Mieszkania z aneksem Sosnowiec - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

431 680 zł57 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sosnowiec,śląskie

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sielec,Sosnowiec

495 198 zł54 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w zielonej i spokojnej dzielnicy sosnowca osiedle "na Wzgórzu" to: zrównoważona technologia chroniąca środowisko 5 min. do Centrum łatwy i szybki odjazd do miast Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Pogoń,Sosnowiec

119 000 zł26 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Uwaga: świetna oferta zarówno dla odbiorcy indywidualnego jak i inwestora! W ramach tej inwestycji do sprzedaży pozostało kilka mieszkań, ich układy prezentuje załączony rzut nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

335 530 zł30 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środula,Sosnowiec

329 000 zł52 m² 6 357,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Komfortowe 2 pokoje, nowoczesny układ z tarasem, obok Parku, kameralny 2 piętrowy blok | Sosnowiec ul. Grottgera (środula) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Środula,Sosnowiec

3 300 zł72 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie o wysokim standardzie wyposażonym w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe (kuchnia, łazienka, przedpokój), dwa dedykowane miejsca postojowe w cenie najmu (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zagórze,Sosnowiec

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na wynajem* * Mieszkanie po generalnym remoncie tylko w naszym biurze! Dostępne od zaraz Link do filmu: oferujemy do wynajmu mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sosnowcu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Sosnowiec

1 600 zł27 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 27,6 m , położone w samym centrum Sosnowca przy ulicy Warszawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Zagórze,Sosnowiec

344 736 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Zastanawiasz się czy ta lokalizacja jest dla Ciebie ? napisz do mnie A zaoszczędzę do 70 % twojego czasu! Jako specjalista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

262 000 zł31 m² 8 492,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z pełnym wyposażeniem! wysoki standard | Sosnowiec ul. Zagłębiowska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży słonecznego, elegancko wykończonego mieszkania o powierzchni 33 m , które nie wymaga żadnych nakładów - jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Środula,Sosnowiec

399 000 zł73 m² 5 485,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 rodzinne pokoje, nowoczesny układ! Środula | Sosnowiec ul. Rodakowskiego W obecnym stanie nieruchomość posiada 3 pokoje, po wyburzeniu ścianki między 4 pokojem i przedpokojem powstał duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Sielec,Sosnowiec

387 000 zł60 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielną kuchnią z oknem, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy, w Centrum miasta - Sielec. Położenie względem stron świata: wschód/zachód, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mieroszewskich

Zagórze,Sosnowiec

345 744 zł41 m² 8 424,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji! szybki dojazd do Centrum:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębowa Góra,Sosnowiec

459 900 zł61 m² 7 495,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje, stan deweloperski!i| Sosnowiec ul. Grzybowa zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiepury

Centrum,Sosnowiec

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferujemy do wynajęcia apartament blisko centrum ul. Kiepury 1 Sosnowiec o następujących parametrach: 55,76m 2 - 2 sypialnie, duży przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

480 000 zł65 m² 7 423,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie - Twój styl! Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie o powierzchni 64,66 m to idealna baza do stworzenia wnętrza dopasowanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

480 000 zł65 m² 7 423,45 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Sosnowiec,śląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie w nowo oddanym budownictwie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu ze szlabanem. Mieszkanie zlokalizowane jest na ul Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dębowa Góra,Sosnowiec

297 900 zł38 m² 7 895,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronna kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi stan deweloperski| Sosnowiec ul. Grzybowa zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niwka,Sosnowiec

262 000 zł31 m² 8 492,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielec,Sosnowiec

5 500 zł138 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu niestandardowego , luksusowego apartamentu w świetnej lokalizacji. Na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, z domofonem, alarmami i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Radocha,Sosnowiec

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od Październik 2025 - zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sosnowiec

Śródmieście,Sosnowiec

465 000 zł74 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Twoja przestrzeń w chmurach - 73,5 m możliwości w sercu miasta. Jeśli marzysz o miejscu, które stanie się sceną dla Twojej własnej opowieści - oto ono. Na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

1 380 zł22 m² 62,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka studio przyjazne dla zwierząt przy ulicy Mariackiej 12. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 Parter Ogrzewanie centralne Lokalizacja: ulica Mariacka 12 w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukułek

Sielec,Sosnowiec

1 190 zł32 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kukułek 18 Nieruchomość: powierzchnia 40 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Zagórze,Sosnowiec

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje!+balkon! wyposażone I umeblowane! Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji. Pod blokiem znajduje się parking dla mieszkańców. Mieszkanie posiada duży, widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staropogońska

Pogoń,Sosnowiec

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.10.2025! Oferujemy do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń przy ul. Staropogońskiej 14. Budynek znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Zagórze,Sosnowiec

458 673 zł53 m² 8 677,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą - napisz do mnie A zaoszczędzę do 70 % twojego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Józefów,Sosnowiec

599 000 zł84 m² 7 147,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom w Top Lokalizacji! Nowa inwestycja | Sosnowiec ul. Projektowa zadzwoń: współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Sosnowiec,Sosnowiec

2 300 zł71 m² 32,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dla 3 4 osób ul. Daleka, sosnowiec do wynajęcia! Mieszkanie o pow. użytkowej 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym, czysta, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieroszewskich

Zagórze,Sosnowiec

250 821 zł29 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie objęte promocją miesiąca! Lokalizacja mieszkania na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, 3 minuty do Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Zagórze,Sosnowiec

344 736 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dęblińska

Centrum,Sosnowiec

1 800 zł36 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu, przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie to charakteryzuje się bardzo dobrym stanem budynku, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Floriańska

Pogoń,Sosnowiec

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Floriańskiej 3 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Mieszkanie bardzo praktycznie zaaranżowane we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mieroszewskich

Zagórze,Sosnowiec

344 736 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimontowska

Dębowa Góra,Sosnowiec

2 600 zł41 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec. Apartamenty Na Wzgórzu. Szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej okolicy? Mam coś idealnego! Lokalizacja: sosnowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

264 880 zł31 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Zagłębiowskiej 42a, dzielnica Niwka, budynek Zielone Tarasy. Mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) o powierzchni 30,8 m2 z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

359 000 zł58 m² 6 181,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Top lokalizacja! | Sosnowiec ul. Bohaterów Monte Cassino Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kukułek

Milowice,Sosnowiec

1 090 zł25 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kukułek 18. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij