dowolna

Mieszkania z aneksem Sosnowiec - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kukułek

Milowice,Sosnowiec

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ulicy Kukułek 18 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczne Przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

414 827 zł51 m² 8 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sielce,Sosnowiec

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od kwiecień 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

414 560 zł53 m² 7 798,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zagórze,Sosnowiec

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na wynajem* * Mieszkanie po generalnym remoncie tylko w naszym biurze! Dostępne od zaraz! Link do filmu: oferujemy do wynajmu mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Centrum,Sosnowiec

550 715 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 18 o powierzchni 57,97 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,27 M2 - pokój 9,95 M2 - pokój 10,66 M2 - łazienka 4,17 M2 - korytarz 8,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Centrum,Sosnowiec

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Sosnowca. Trzy niezależne pokoje. Kuchnia - umeblowana i wyposażona. Łazienka z kabiną prysznicową i z wc. Mieszkanie posiada Balkon. Miejsce parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielec,Sosnowiec

288 000 zł29 m² 9 819,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w cenie! Pierwsze zdjęcia przedstawiają wykończenie wnętrza z innej realizacji (możliwość zakupu tego mieszkania z wykończeniem i meblami). Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Sosnowiec

1 500 zł25 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowej kawalerki w centrum Sosnowca, do której możesz wprowadzić się od ręki, bez dodatkowych kosztów i stresu? To mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego spełni oczekiwania osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klimontów,Sosnowiec

415 500 zł72 m² 5 831,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Śródmieście,Sosnowiec

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu - w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Śródmieście,Sosnowiec

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca , ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

414 560 zł53 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Sosnowiec

235 000 zł68 m² 3 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67,90m2 położone na 3 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

324 900 zł43 m² 7 635,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje w nowym apartamentowcu z miejscem postojowym w hali garażowej, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zagórze,Sosnowiec

314 900 zł41 m² 7 718,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

338 469 zł40 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akacjowa

Centrum,Sosnowiec

357 236 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 079 zł40 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 763 zł54 m² 7 480,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

359 975 zł41 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

273 920 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

446 508 zł57 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec

479 754 zł60 m² 8 017,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

418 476 zł51 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

415 119 zł51 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

273 920 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

451 178 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 108 zł40 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem w kamienicy przy ulicy Mariackiej 12. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. II piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

360 231 zł42 m² 8 492,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Mariacka

Pogoń,Sosnowiec

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Mariackiej 12. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Mieszkanie przeznaczone dla 1-2 osób. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sielec,Sosnowiec

285 342 zł27 m² 10 587,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji, zrealizowanym kompleksie mieszkaniowym w zielonej części Sosnowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

333 248 zł40 m² 8 425,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025