dowolna

Mieszkania Sosnowiec – oferty mieszkań na Śląsku

449 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

449 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Sosnowiec,śląskie

299 823 zł27,40 m² 10 942,45 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł32 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w Sosnowcu / Niwka ulica Śliwki Idealne na start lub pod inwestycję! tgqphd|[] Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m Z lokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,30 m² 66,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą funkcjonalnego mieszkania na prestiżowym osiedlu Stary Browar w Sosnowcu. Ta oferta jest idealna dla singla lub pary, którzy cenią pachnące nowością wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Pogoń,Sosnowiec

2 300 zł73 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Idealne dla pracowników | Sosnowiec - Pogoń Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , zaprojektowane z myślą o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 900 zł48,65 m² 5 958,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Narutowicza w dzielnicy Sielec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sosnowiec, małachowskiego tylko U nas W notus oferta na wyłączność Nie szukaj dalej. Umów się na prezentację, zanim ubiegną Cię inni. Idealne do najmu dla studentów, blisko pkp-okazyjna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42,78 m² 5 586,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża, dzielnica Pogoń. Układ funkcjonalny: - salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,61 m² 6 313,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie w Sosnowcu os. Zagórze (ul. Radomska). 3 niezależne pokoje, kuchnia (osobna i widna), łazienka, wc (osobno) przedpokój oraz oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedażt mieszkanie położone w Sosnowiec Sielecul. Witosa - 3 pokojowe w układzie nieprzechodnim - z balkonem - do remontu - okna plastikowe - 4 piętro bez windy - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej , dzielnica niwka. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,20 m² 5 911,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 69 - mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 714 zł29,97 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł37,74 m² 4 239,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży umeblowanego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Mariana Maliny w dzielnicy Dańdówka. Układ funkcjonalny: - salon, - wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,60 m² 6 769,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! super oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu- zagórze, przy ulicy Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł48,49 m² 6 289,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne 2 pokoje do własnej aranżacji! Zagórze! | Sosnowiec ul. Dworska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 900 zł37,63 m² 10 494,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży w pełni umeblowanej i wyposażonej w sprzęty rtv i agd kawalerki. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z 12 lokalami mieści.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł29 m² 3 444,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Wygodna kawalerka z dużym potencjałem! | Sosnowiec Gałczyńskiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,83 m² 4 758,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej, dzielnica Zagórze. Blok po termomodernizacji, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł101,69 m² 5 015,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 101,69m2 w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej, składający się z: # lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,23 m² 8 681,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament dwupoziomowy 138 m | Sosnowiec Środula | gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

234 900 zł28,63 m² 8 204,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowa kawalerka w nowym apartamentowcu, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,61 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie przy ul. Konopnickiej Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,88 m² 6 382,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Lubelskiej w dzielnicy Zagórze. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy na prezentację bardzo przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mireckiego. Wyłącznie w Expander. Na 100m składa się salon z kominkiem i balkonem, duża sypialnia, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł31,94 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 412 zł63,08 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 26 o powierzchni 63,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,19 M2 - pokój 9,76 M2 - pokój 10,68 M2 - łazienka 6,15 M2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Klimontowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 41,61 m2 usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 086 zł27,32 m² 10 105,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Od dnia 30.04.26 do dnia 15.05.26 biuro jest nieczynne. Polecamy. Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy wynajmie umeblowanej kawalerki po remoncie o powierzchni 25 m2 położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka po remoncie | balkon | Sosnowiec - Pogoń, ul. Mariacka 12. Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m położone na 1 piętrze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40,63 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Sosnowcu. Jest to mieszkanie w kamienicy o niepowtarzalnym charakterze, które łączy klimat historycznej zabudowy z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 184 zł30,16 m² 9 886,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena - Sosnowiec - Zagórze | 63 m | 3 pokoje | Balkon | Gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To miejsce spełni Twoje oczekiwania -.