dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec Niwka

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł368 m² 2 714,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:777 m²

Nowa niższa promocyjna cena do 30.06.26r - 999.000 zł DO NEGOCJACJI CENA BEZ PROMOCJI - 1225.000 zł INWESTYCJA POD WYNAJEM - 6 MIESZKAŃ - ROI około 9% BRAK OPŁAT ADMINISTRACYJNYCH, CZYNSZOWYCH np. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 960 zł56,44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

521 460 zł57,94 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

516 150 zł95 m² 5 433,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament dwupoziomowy Z ogródkiem | green house tuwima | sosnowiec - niwka bez prowizji! bez pcc! W gratisie 35 M 2 poddasza do wlasnej aranżacji Komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł580 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

NA sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna wraz z budynkiem socjalnym - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:56 m²

Doza miejskiego stylu | nowe 2 pokoje | katowice Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Katowice przy ul. Żelaznej idealne dla osób, które chcą mieszkać komfortowo lub szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z prywatnym ogrodem 71,17 m . Idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z ogródkiem | green house tuwima | sosnowiec - niwka bez prowizji! bez pcc! Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł281 m² 569,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 281mkw z możliwością powiększenia o dodatkowe 383 mkw. Działka ogrodzona. Położona pomiędzy zabudową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²60 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. ok 60 mkw. Na małą produkcję, warsztat lub magazyn. Pomieszczenie z wejściem szerokim jak brama garażowa plus pomieszczenie biurowe (kantorek) Przy budynku miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł822 m² 204,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 3068/1 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 50/45250, zlokalizowana w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł247 m² 3 967,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w dynamicznie rozwijającej się części Sosnowca. Obiekt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 414 m² 2 475,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 013 m²

DO sprzedaży kompleks budynków magazynowo - produkcyjno - biurowych - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł116 142 m² 61,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124,.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł44,77 m² 6 321,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacje Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Śliwki w dzielnicy Niwka. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania z przemyślaną inwestycja , zlokalizowana w sosnowieckiej Niwce. Lokalizacja: niwka, ul. Tuwima - zielona część Sosnowca. Mieszkasz spokojnie, ale masz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł44,28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Sosnowiec, niwka, ul. Tuwima Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,28 m, położone w dzielnicy Sosnowiec Niwka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferujemy do sprzedaży Nowy Apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu przy ul. Zagłębiowskiej w Sosnowcu. Ostatnie dostępne apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

18,67 zł/m²150 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. ok 150 mkw. Lokal z niezależnym wejściem z zewnątrz. Można wynająć część powierzchni. Dwie większe pomieszczenia, dwa kantorki, pom. socjalne. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

199 000 zł5 290 m² 37,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Sosnowcu w rejonie ulicy Śliwki o łącznej powierzchni 0,5290 ha, zapisana w księdze wieczystej nr ka1s/00047078/7 prowadzonej przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64,40 m² 7 437,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z bardzo praktycznym, dwustronnym rozkładem! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł850 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę hali produkcyjno- magazynowej z suwnicą 5t Sosnowiec - Niwka. Hala z suwnicą 5t o powierzchni ok 850m2, z szatnią. Możliwa powierzchnia dodatkowa magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł59,40 m² 5 505 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Niwka, ulica Konstytucji. 59,4 m2 powierzchni użytkowej plus duży balkon oraz piwnica. Świetnie skomunikowane- tylko 3km do wyjazdu na S1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w nowym budownictwie | Garaż podziemny i komórka | Klimatyzacja | Balkon | Sosnowiec Niwka Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej , dzielnica niwka. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 392 m² 194,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

DO sprzedaży działka budowlana / inwestycyjna o powierzchni 15.392 m - SOSNOWIEC, UL. Niwecka. Lokalizacja Nieruchomość doskonale skomunikowana. Gęsta sieć dróg lokalnych, wojewódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł368 m² 2 714,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa promocyjna cena do 30.06.26r - 999.000 zł DO NEGOCJACJI CENA BEZ PROMOCJI - 1225.000 zł INWESTYCJA POD WYNAJEM - BUDYNEK UŻYTKOWY Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ BRAK OPŁAT ADMINISTRACYJNYCH,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,10 m² 7 274,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Dybowskiego, dzielnica, niwka w otoczeniu zieleni. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł55,55 m² 10 963,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł32 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w Sosnowcu / Niwka ulica Śliwki Idealne na start lub pod inwestycję! tgqphd|[] Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m Z lokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,54 m² 5 635,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie funkcjonalnie zaaranżowane jako 2-pokojowe, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 33,54 m .

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom zbudowany w technologii tradycyjnej o pow. całkowitej 300 m2 na działce 560 m2. Parter - 102 m2 powierzchni mieszkalnej: - salon z jadalnią i aneksem kuchennym, - dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł175 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia wyjątkowy budynek usługowy Sosnowiec Niwka. ul. Orląt Lwowskich 44 Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni wysoki komfort pracy? Ten budynek to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 325 000 zł23 764 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 23764 m2, położonych w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego, w skład których wchodzą: - udział 125/1000 części w prawie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł3 350 m² 54,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa stanowi działkę ewidencyjną nr 5081 o powierzchni 3350 m , położoną w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka, zapisaną w księdze wieczystej ka1s/00055991/2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Niwka,Sosnowiec

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec - ul. Białej Przemszy | 2 pokoje z balkonem osobna widna kuchnia Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Niwka,Sosnowiec

180 000 zł35 m² 5 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwka,Sosnowiec

369 000 zł72 m² 5 146,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 71,7 m | Balkon | Zielona Niwka | brak prowizji dla Kupującego Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, funkcjonalny układ i realne możliwości aranżacyjne,.