dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

1 800 zł61,49 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Minimalny okres umowy: 12 miesięcy. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Polecam Państwu przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnej kameinicy, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem | Zagórze | gotowe do zamieszkania Wyjątkowa oferta wynajmu funkcjonalnego i przestronnego mieszkania 2-pokojowego z balkonem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł42,45 m² 4 944,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z piwnicą 3,33 m w cenie, usytuowane na 4 piętrze w ocieplonym bloku z 1970r. przy ul. Biała Przemsza w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł39,59 m² 5 039,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze niskiej kamienicy w cichej części sosnowieckiej Pogoni. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, środula | 5 piętro | winda Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , położone w dzielnicy Środula w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,78 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Braci Mieroszewskich. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament w nowym bloku na osiedlu Środula z dogodną komunikacją, miejscem postojowym pod blokiem. Składa się z: - przestronnego salonu z otwartą kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 - korytarz 4,80 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł44,13 m² 5 914,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassino w dzielnicy Zagórze. Blok po termomodernizacji, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,34 m² 6 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Duża kawalerka położona na pierwszym piętrze w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem, zielona okolica. Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,66 m² 6 611,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Sosnowiec, ul. Dmowskiego Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,66 m2, położone na wysokim parterze w bloku, który przeszedł remont w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,69 m² 7 390,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec ul. Daleka, 2 pokoje w niskim bloku Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,69 m2 w niskim bloku na I piętrze Po kapitalnym remoncie w 2025 r. Aneks kuchenny w dużym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,27 m² 4 674,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe 2 pokoje w zielonej części Sosnowca | 53,27 m | 2 duże piwnice | świetna lokalizacja To mieszkanie idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 720 zł43,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł48,73 m² 7 674,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, jedyna taka okazja! najniższa cena! dworska enklawa - nowa inwestycja - mieszkanie po odbiorze. Mieszkanie bez podatku pcc 0% prowizji Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania, to.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,18 m² 10 088,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45,50 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń ul. Hallera - 45,5m2 / 2 pokoje +balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 zlokalizowane w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,50 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Dwupokojowe ustawne mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie z balkonem. Spokojna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,11 m² 6 903,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w Sosnowcu dz. Sielec (ul. Zamkowa). 2 pokoje, kuchnia częściowo połączona z salonem, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. 39,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

362 950 zł42,70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Grzybowej w dzielnicy Dańdówka. Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,64 m² 6 696,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża, dzielnica, pogoń. Układ funkcjonalny : - salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Sosnowcu na Ostrogórskiej. Przestronne wnętrze z wygodną sofą i przytulnym wystrojem. Idealne miejsce do odpoczynku po pracy lub nauki. 1600 plus 600.

Szczegóły ogłoszenia

244 900 zł33 m² 7 421,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w całkowicie wyremontowanej kamienicy. Podczas remontu budynku wymienione zostały piony wod - kan, stolarka okienna, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Dwu pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. W 2020 roku mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na drugim (ostatnim) piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł35,70 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec | Śródmieście | Ostrogórska - 2 pokoje / 35,70 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciepłe i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,70 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł44,77 m² 6 321,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacje Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Śliwki w dzielnicy Niwka. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,73 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Nowoczesny apartament w nowym budownictwie, znajdujący się na drugim piętrze, wykończony z dbałością o każdy detal. Wnętrze zostało zaprojektowane w funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

194 900 zł49 m² 3 977,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Sosnowiec, maczki, ul. Krakowska Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Sosnowiec w dzielnicy Maczki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,50 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do wynajęcia bardzo zadbane i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 ustawne pokoje z balkonem! Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja | 2 pokoje | gotowe do zamieszkania Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 029 zł46,29 m² 7 367,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,20 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem oraz miejscami parkingowymi w hali garażowej zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy M. Konopnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł44 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,62 m² 7 328,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,62 m2 w Sosnowcu - Sielec przy ulicy Plac Tadeusza Kościuszki. II piętro w II piętrowej kamienicy z cegły. Bardzo wysokie pomieszczenia 3,38-3,56.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł70 m² 35,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się na piętrze budynku mieszkalnego. Budynek położony w dzielnicy domów jednorodzinnych. Dobrze skomunikowane miejsce, do komunikacji miejskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij