dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sosnowiec - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

1 900 zł46 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Sosnowiec, ul. Kraszewskiego, dzielnica Klimontów. Zostań pierwszym najemcą po reneralnym remoncie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł56,11 m² 2 156,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Sosnowcu przy ul. mjr Henryka Hubala Dobrzańskiego 112 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Klimontowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 41,61 m2 usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 45,5 m , 3. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne i dostępne od zaraz - wymagany najem okazjonalny z wskazaniem adresu zastępczego u notariusza. Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe, 36 m2, sosnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Klimontów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 808 zł50,74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 2 o powierzchni 50,74 M2 ekspozycja: północny - zachód termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,10 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czeladzkiej, dzielnica Pogoń. Mieszkanie po generalnym remoncie, w ramach którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 1. piętrze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Wyjątkowe mieszkanie w sercu dzielnicy Pogoń, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią ponadczasową elegancję, wysokie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,89 m² 4 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14. Niski czynsz! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,89 m² 4 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone na wzgórzu. To jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji Sosnowca. Osiedle na Wzgórzu to najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł35 m² 7 485,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w samym centrum Sosnowca przy ul. Warszawskiej 7. Lokal usytuowany w świetnej lokalizacji tzw. patelnia, czyli jedno.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40,63 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Sosnowcu. Jest to mieszkanie w kamienicy o niepowtarzalnym charakterze, które łączy klimat historycznej zabudowy z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,62 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47,62 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 320 zł46,40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

209 800 zł45,78 m² 4 582,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Biała Przemsza Układ funkcjonalny: - salon w wyjściem na balkon, - pokój/sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł51,30 m² 4 580,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizacje, reszta jest stanem realnym. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Szosowej w Sosnowcu w dzielnicy Milowice. Budynek zlokalizowane jest na pograniczu Sosnowca, czeladzi oraz Katowic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł58,45 m² 4 961,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48 m | wysoki parter | ul. Patriotów | gotowe do wejścia Na sprzedaż bardzo zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone w Sosnowcu przy ul. Patriotów. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,65 mkw na czwartym piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie umeblowane: zabudowa kuchenna, lodówka, piec, okap, szafa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania po remoncie bez nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu kompletnie wyposażonym i umeblowanym? Czy bardziej istotna jest dla Ciebie spokojna okolica i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy umeblowane dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 41,22 mkw Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na naszą stronę www. lub kliknij link w ogłoszeniu :-) Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 988 zł42,46 m² 7 842,39 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodatkowa promocja w biurze sprzedaży => zapytaj o rabaty dostęp do większej ilości mieszkań i metraży na inwestycji - innowacyjne układy i metraże - dostęp na innych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznaj ofertę atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu, na zielonym osiedlu Zagórze przy ul. Bohaterów Monte Cassino! To 44-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 6. piętrze wysokiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 500 zł37,80 m² 8 293,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Czysta, zadbana klatka schodowa z winą towarową. Mieszkanie do wprowadzenia .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,30 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! polecamy do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow.58,86m2 , położone w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej. Bardzo ładny układ, duży metraż, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,18 m² 10 805,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem oraz miejscami parkingowymi zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy gen. T. Bora Komorowskiego, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,05 m² 6 248,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej. Układ funkcjonalny: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie z osobnym wejściem zlokalizowane na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęty agd. Ogrzewanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35,10 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca do wynajęcia. Najem okazjonalny. Nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem o pow. 35,1 m2, położone na 9 -tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł32 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w Sosnowcu / Niwka ulica Śliwki Idealne na start lub pod inwestycję! tgqphd|[] Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m Z lokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,30 m² 66,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą funkcjonalnego mieszkania na prestiżowym osiedlu Stary Browar w Sosnowcu. Ta oferta jest idealna dla singla lub pary, którzy cenią pachnące nowością wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,94 m² 6 296,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Sosnowiec, pogoń, ul. Czeladzka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, ocieplonym budynku przy ul. Czeladzkiej w Sosnowcu, w dzielnicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij