dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

175 000 zł37,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Studio przy urzędzie i bulwarze Przemszy w Sosnowcu Ekonomiczna, ustawna, w doskonałej lokalizacji kawalerka na 10. piętrze z widokiem na panoramę miasta i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł34,97 m² 2 859,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1/2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, położone w Sosnowcu przy ulicy Rybnej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec - ul. Białej Przemszy | 2 pokoje z balkonem osobna widna kuchnia Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Proszę dokładnie zapoznać się z treścią ogłoszenia Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Sosnowiec, pogoń, ul. Orla 9 | duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł23,24 m² 6 841,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje jasne i ustawne mieszkanie w zielonej dzielnicy Sosnowca, kazimierzu Górniczym. To idealna propozycja dla osób poszukujących własnego kąta, która doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,72 m² 5 895,11 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Dworskiej w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie jest zadbane w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł42,80 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwa pokoje na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Starym Sosnowcu. W promieniu 500 metrów do dyspozycji mieszkańców znajdują się: park, egzotarium, sklepy najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł33,79 m² 5 620,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje ustawne mieszkanie w sercu Sosnowca. To doskonała propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Nieruchomość usytuowana jest na wygodnym,.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł34,91 m² 7 874,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Koszalińskiej w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72,94 m² 3 838,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 72,94 m , zlokalizowane w centrum Sosnowca przy ul. Mościckiego , tuż obok Urzędu Miasta. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w Sosnowcu, w spokojnej i zielonej okolicy, z doskonałą komunikacją do centrum miasta i trasy S86? Ta nieruchomość przy ul. Wysokiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe - sosnowiec, zagórze Gotowe do zamieszkania | balkon | świetna lokalizacja Lokalizacja: sosnowiec - Zagórze, ul. 11 Listopada Jedna z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Łazienka po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu, pozostała część mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło generalny remont całe wyposażenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,70 m² 5 523,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Dziewiczej w dzielnicy Stary Sosnowiec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł33,86 m² 2 510,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz nieruchomości z realnym potencjałem wzrostu wartości i wysoką stopą zwrotu? Ta oferta to czysta okazja inwestycyjna ale nie wyklucza adaptacji mieszkania dla siebie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie funkcjonalnie zaaranżowane jako 2-pokojowe, położone w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej. Lokal o powierzchni 35,7 m . Mieszkanie posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Wyjątkowe mieszkanie w sercu dzielnicy Pogoń, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią ponadczasową elegancję, wysokie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł94,80 m² 4 198,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i jednocześnie daje ogromny potencjał do zwiększenia zysków? Ta oferta spełnia oba te warunki. Na sprzedaż przestronny lokal.