dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Sosnowiec - Lista ofert

298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

298 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 984 zł29,18 m² 9 595,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

283 147 zł30,07 m² 9 416,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

434 999 zł73,03 m² 5 956,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Sosnowca. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w popularnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-18

543 517 zł70 m² 7 764,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze: IV kwartał 2026 r. Nowoczesne osiedle Twoje miejsce do życia To kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,30 m² 10 453,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Jasne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł51,30 m² 4 580,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizacje, reszta jest stanem realnym. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,53 m² 7 571,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul.Gwiezdnej, o powierzchni 49,53 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, na bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 51,35 m 2 piętro Idealne dla rodziny, pary, seniora albo pod inwestycję. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł28,40 m² 5 457,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Przytulna kawalerka, położona na parterze w niskim bloku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo kameralnym bloku (tylko 6 lokali), co gwarantuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł99 m² 6 252,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Nowoczesne i przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Czysta klatka schodowa, blok po termomodernizacji. Remont mieszkania odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,56 m² 5 948,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Ustawne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Klatka zadbana, blok po termomodernizacji. Mieszkanie ma wymienioną instalację elektryczną oraz wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Czteropokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wysokim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie do odświeżenia, z możliwością własnej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,33 m² 8 166,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Sosnowiec Dańdówka, 11 listopada cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 51 m2. Ul. Niepodległości 5b. DO 26.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI MIESZKANIE: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65,14 m² 8 888,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

65 m swobody - Murapol Apartamenty na Wzgórzu Ty decydujesz, jak ma wyglądać to mieszkanie Jeśli szukasz miejsca, które da Ci komfort na co dzień i jednocześnie pozwoli urządzić wnętrze po.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł42,76 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje! Top lokalizacja!| Sosnowiec ul. Klimontowska zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56,40 m² 11 523,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard! 3 pokoje z tarasem! Inwestycja Park Zagórski| Sosnowiec, ul. Romana Dmowskiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,81 m² 7 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na Osiedlu na Wzgórzu mieszkanie: maksymalna funkcjonalność i słońce przez cały dzień Szukasz przestrzeni dla rodziny? To 62-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m zlokalizowane na pożądanym 2. piętrze przy ul. Ostrogórskiej 19e w Sosnowcu. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Jasne, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie do wprowadzenia. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie posiada balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-18

823 076 zł103,14 m² 7 980,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,43 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,20 m² 10 198,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sosnowiec Nova Środula | 2 pokoje | 35,2 m | balkon | parking | bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,2 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

177 000 zł37,16 m² 4 763,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 37,16 m2w Sosnowcu dzielnica Maczki ul. Krakowska 6b + ogródek!. Jest to oferta skierowana dla klienta, który planuje wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sosnowiec Pogoń ul. Szpaków 40m2 / 2 pokoje + Taras / nowe budownictwo! doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania z tarasem o metrażu 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 807 zł27,32 m² 9 619,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna i cicha okolica z rzadką i niską zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

283 900 zł30,16 m² 9 413,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł66,90 m² 6 412,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam inne agencje do współpracy! :) Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w centrum Sosnowca, przy ul. Sienkiewicza 3. Budynek pochodzi z 2010 r, zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 877 zł28,95 m² 9 598,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 452 zł29,01 m² 9 598,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 508 zł29,12 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 558 zł58,57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m , położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny / Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń ul. Zakątek - 43m2 / 2 pokoje +balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij