dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

280 000 zł72,94 m² 3 838,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 72,94 m , zlokalizowane w centrum Sosnowca przy ul. Mościckiego , tuż obok Urzędu Miasta. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł37,50 m² 5 706,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania dla siebie lub na wynajem? Kształtne 1-2 pokoje idealne na start lub najem. Zajrzyj opowiem jak je fajnie urządzić! Mieszkanie o powierzchni 37,5 m, składa się z : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,04 m² 9 958,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Marii Konopnickiej w Sosnowcu, na prestiżowym osiedlu Nova Środula. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

756 800 zł88,01 m² 8 599,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Trzypokojowe i dwupoziomowe mieszkanie położone na drugim piętrze w apartamentowcu z dużym balkonem. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

99 900 zł29 m² 3 444,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Wygodna kawalerka z dużym potencjałem! | Sosnowiec Gałczyńskiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,26 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej w Sosnowcu przy ulicy 3 Maja 28a w Centrum. Niski blok, dwa wejścia do klatki z domofonem. Parking za budynkiem ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,66 m² 10 439,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego położonego na 3 piętrze z miejscem postojowym zewnętrznym. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł62,78 m² 7 007,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje, świetny układ i lokalizacja! | Sosnowiec Pogoń ul. Będzińska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57,75 m² 11 341,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament zlokalizowany na Osiedlu Nova.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,54 m² 5 635,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie funkcjonalnie zaaranżowane jako 2-pokojowe, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 33,54 m .

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,11 m² 5 204,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Pileckiego, dzielnica Centrum. Blok po termomodernizacji, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł45,90 m² 5 816,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wszechstronnego, dobrze doświetlonego, oraz bardzo ustawnego mieszkania z duszą. Lokalizacja: wokół znajduje się pełny węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł48,45 m² 4 994,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja " Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy Al. Zwycięstwa - tuż obok Urzędu Miasta, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | centrum Sosnowca Masz dość mieszkań wymagających remontu i niekończących się wydatków? Tutaj wchodzisz i mieszkasz - od razu, bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

544 000 zł70,03 m² 7 768,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Kiepury w Sosnowiec. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł47,71 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nowoczesne i przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2024 roku. Kameralne osiedle, zamknięte, zabezpieczone bramą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,34 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! Jeśli szukasz świetnej ALTERNATYWY dla zatłoczonych osiedli i drogich mieszkań w centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po Remoncie - Sosnowiec, ul. Ostrogórska Szukasz pewnej lokaty kapitału? A może idealnego mieszkania na start w centrum miasta? Odkryj nieruchomość, która łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł48,65 m² 5 958,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Narutowicza w dzielnicy Sielec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,70 m² 5 523,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Dziewiczej w dzielnicy Stary Sosnowiec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,10 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czeladzkiej, dzielnica Pogoń. Mieszkanie po generalnym remoncie, w ramach którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,89 m² 4 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14. Niski czynsz! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,50 m² 8 455,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem. Całe wyposażenie już wliczone w cene mieszkania Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł41,50 m² 4 722,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na ul. Gabrieli Zapolskiej w Sosnowcu. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,20 m² 5 911,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 69 - mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu- dzielnica Środula usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku 6-piętrowym. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym i oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Kieleckiej 52. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,78 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Braci Mieroszewskich. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

186 868 zł86 m² 2 172,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Skwerowej 20/7. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Sosnowiec,śląskie

347 913 zł87 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , położone w centrum Sosnowca przy ul. 3-go Maja. To doskonała okazja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł95,31 m² 11 436,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament dla wymagających! Świetna lokalizacja! | Sosnowiec ul. Rydza Śmigłego zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,69 m² 7 390,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec ul. Daleka, 2 pokoje w niskim bloku Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,69 m2 w niskim bloku na I piętrze Po kapitalnym remoncie w 2025 r. Aneks kuchenny w dużym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,18 m² 10 088,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Klimontowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 41,61 m2 usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł25 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie Kawalerka położona na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa zamykana domofonem. Mieszkanie do generalnego remont i urządzenia według.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe - sosnowiec, zagórze Gotowe do zamieszkania | balkon | świetna lokalizacja Lokalizacja: sosnowiec - Zagórze, ul. 11 Listopada Jedna z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,80 m² 8 042,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie inwestycyjne w Sosnowcu w nowym budownictwie w Centrum miasta** Trzy kawalerki w wysokim standardzie ze świetną stopą zwrotu na poziomie 10%! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balkon. Do mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij