dowolna

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

329 149 zł36,21 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

520 611 zł57,91 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

530 646 zł59,29 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

297 392 zł30,07 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 237 zł29,18 m² 10 083,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

434 999 zł73,03 m² 5 956,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Sosnowca. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w popularnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

543 517 zł70 m² 7 764,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze: IV kwartał 2026 r. Nowoczesne osiedle Twoje miejsce do życia To kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 416 zł40,46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 998 zł41,34 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 441 zł73,41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sosnovia w Sosnowcu! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wysokim bloku po modernizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku dostępna jest duża liczba miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Proszę dokładnie zapoznać się z treścią ogłoszenia Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Sosnowiec, pogoń, ul. Orla 9 | duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł62,89 m² 4 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Sosnowcu, ul. Sadowa Ścisłe centrum miasta Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,89 m2, położone w ścisłym centrum Sosnowca, przy ul. Sadowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 018 zł26,52 m² 10 106,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 150 zł57,35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 460 zł57,94 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł99 m² 6 252,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Nowoczesne i przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Czysta klatka schodowa, blok po termomodernizacji. Remont mieszkania odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,56 m² 5 948,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Ustawne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Klatka zadbana, blok po termomodernizacji. Mieszkanie ma wymienioną instalację elektryczną oraz wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Czteropokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wysokim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizację. Trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Jasne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie do odświeżenia. Budynek po termomodernizacji. Wolne od zaraz. Parking tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,33 m² 8 166,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Sosnowiec Dańdówka, 11 listopada cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 51 m2. Ul. Niepodległości 5b. DO 26.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI MIESZKANIE: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65,14 m² 8 888,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

65 m swobody - Murapol Apartamenty na Wzgórzu Ty decydujesz, jak ma wyglądać to mieszkanie Jeśli szukasz miejsca, które da Ci komfort na co dzień i jednocześnie pozwoli urządzić wnętrze po.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł42,76 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje! Top lokalizacja!| Sosnowiec ul. Klimontowska zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56,40 m² 11 523,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard! 3 pokoje z tarasem! Inwestycja Park Zagórski| Sosnowiec, ul. Romana Dmowskiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,81 m² 7 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na Osiedlu na Wzgórzu mieszkanie: maksymalna funkcjonalność i słońce przez cały dzień Szukasz przestrzeni dla rodziny? To 62-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,50 m² 3 925,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w termomodernizowanej kamienicy. Czysta, zadbana klatka schodowa która aktualnie przechodzi remont. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 520 zł72,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

823 076 zł103,14 m² 7 980,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,90 m² 7 053,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Środula | Sosnowiec ul. Wybickiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,13 m² 6 322,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Sosnowiec ul. Bohaterów Monte Casino zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł62,97 m² 5 447,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 3 pokoje do własnej aranżacji! Zagórze! | Sosnowiec ul. Białostocka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 761 zł42,81 m² 7 694,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł23,18 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Słoneczna, dwupokojowa kawalerka położona na szóstym piętrze w bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,16 m² 6 567,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Lokal wymaga odświeżenia i urządzenia według własnego gustu. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,62 m² 7 869,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Dwustronne, ustawne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatka zadbana, blok po termomodernizacji. Mieszkanie po generalny remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,43 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł41,10 m² 4 133,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2 wygodne pokoje, niski czynsz! Stary Sosnowiec zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł47,50 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij