dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sosnowiec

707 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

707 ogłoszeń

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Kieleckiej 52. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

548 336 zł63,76 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 63,76 m2 a w nim m.in.: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 2 oddzielne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

636 676 zł73,63 m² 8 646,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 73,63 m2 a w nim m.in.: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 2 oddzielne pokoje, - przedpokój, - 3 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

487 200 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 56,00 m2 a w nim m.in.: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 3 oddzielne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

39,77 zł/m²44 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości re/max prezentuje funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 44 m , położony przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Sosnowca - Modrzejowskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni ok 200 m kw w Sosnowcu. Wolne są również powierzchnie 260 m i ponad 1000 m kw. Opis hali z rampą o powierzchni 200 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

36,59 zł/m²54,66 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro np. dla firmy obsługującej budowę w Sosnowcu, dwupokojowe lokum o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

740 000 zł104,09 m² 7 109,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom składający się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka, mieszczący się na Osiedlu Południowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

780 000 zł103,91 m² 7 506,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

770 000 zł104,05 m² 7 400,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,25 m² 4 219,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy słoneczne, ustawne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem w Sosnowcu ul. Obrońców Warszawy 4. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Juliusz, przyjaznym do zamieszkania miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! - to mieszkanie nasze biuro sprzedało w 14 dni, spróbuj z nami sprzedać swoja nieruchomość. Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 611 zł55,61 m² 6 970,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z ogródkiem | green house tuwima | sosnowiec - niwka bez prowizji! bez pcc! Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł41,50 m² 4 722,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na ul. Gabrieli Zapolskiej w Sosnowcu. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²40 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale handlowe drugim piętrze w budynku dwupiętrowym w Sosnowcu - dzielnica Pogoń o powierzchni: 33m2, 41 m2, 31m2, 30m2, 40m2, 28m2, oraz dwa pokoje przechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

368 000 zł39,29 m² 9 366,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

503 000 zł55,88 m² 9 001,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego i ogródka, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

525 000 zł61,42 m² 8 547,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 887 m² 508,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działkę gruntu o numerze 1492/2 o powierzchni 0,1887 ha. Nieruchomość posiada kształt regularny, zabudowana jest budynkiem handlowo - usługowym, nie jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

49 431 zł3 041,25 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się w pobliżu drogi S1 Hala o powierzchni 3041m2 posiada 3 doki oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja | 2 pokoje | gotowe do zamieszkania Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m , zlokalizowane w okolicy śródmieścia Sosnowca, ul. Ostrogórska w wyremontowanym bloku vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł56 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m znajduje się na pierwszym piętrze na nowym osiedlu Nowa Środula. Ekspozycja mieszkania to południowy- wschód, co czyni je słonecznym i ciepłym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,78 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, przy ul. Braci Mieroszewskich. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł45,78 m² 4 366,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Biała Przemsza Układ funkcjonalny: - salon w wyjściem na balkon, - pokój/sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł69,30 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie sprzedawane jest z umeblowaniem - do wejścia od zaraz! Czysta, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 672 m²

Dom z ogromnym potencjałem Sosnowiec, ul. Gacka! Idealny dla dwóch lub trzech rodzin / pod inwestycję Lokalizacja: nieruchomość położona w cichej, zielonej części Sosnowca ulica Gacka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Tylko W naszym biurze! piękny dom wolnostojący po termomodernizacji! spokojna okolica Z doskonałym dojazdem do trasy S1! urządzona I zagospodarowana działka 1460M kw! dom.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,88 m² 6 382,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Lubelskiej w dzielnicy Zagórze. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 kawalerki na jednej księdze wieczystej Sosnowiec, pogoń, ul. Rzeczna Na sprzedaż dwie niezależne kawalerki znajdujące się na jednej księdze wieczystej, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł143,74 m² 3 965,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie robi wrażenie od pierwszego kroku. Przestrzeń, światło i wysokość, jakiej dziś już się nie buduje. 330 cm wysokości, klasyczna kamienica i ponad 140 m realnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,07 m² 6 205,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec - sielec ul. Harcerska - 61,07m2 | 3 pokoje + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo słoneczne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:180 000 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży historycznego domu położonego w sercu Sosnowca, w malowniczym województwie śląskim. Nieruchomość z 1960 roku wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 031 zł55,89 m² 7 068,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty udziałów nieruchomości stanowiące min. lokal mieszkalny -kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Klimontów,Sosnowiec

35,48 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na wynajem samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wysokim bloku po modernizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku dostępna jest duża liczba miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

20 160 €6 300 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn / hala produkcyjna w Sosnowcu o powierzchni ok. 5900 mkw. + ok. 400. mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. Dostępność: od zaraz Powierzchnia z dostosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł116,91 m² 47,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Marzysz o domu w zacisznej okolicy z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej? Szukasz domu gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie! Do wynajęcia wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35,10 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca do wynajęcia. Najem okazjonalny. Nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem o pow. 35,1 m2, położone na 9 -tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51,02 m² 6 370,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 51,02m2 - sosnowiec - środula- ul. Ujejskiego 4 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,02m2 w Sosnowcu, dzielnica Środula. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

29,55 zł/m²220 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję najem hali magazynowej wraz z powierzchniami biurowymi i zapleczem sanitarnym w bliskiej odległości od centrum Sosnowca. Łączna oferowana powierzchnia wynosi: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,80 m² 3 308,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanej przy ulicy Stanisława Staszica.