dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Sosnowiec - Oferty sprzedaży i najmu

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferujemy do sprzedaży Nowy Apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu przy ul. Zagłębiowskiej w Sosnowcu. Ostatnie dostępne apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,72 m² 7 866,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,72 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z wielkiej płyty przy ul. Gwiezdnej w Sosnowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53,58 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Żurawiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57,13 m² 6 826,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie Narożne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku po termomodernizacji. Mieszkanie oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

274 900 zł34,91 m² 7 874,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Koszalińskiej w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł31,94 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,78 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wyjątkowym wnętrzu i świetnej lokalizacji, gdzie tereny zielone oraz punkty handlowo-usługowe masz na wyciągnięcie ręki? To przestronne, komfortowo urządzone mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 ustawne pokoje z balkonem! Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,64 m² 6 696,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża, dzielnica, pogoń. Układ funkcjonalny : - salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

309 400 zł54,94 m² 5 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy K.K Baczyńskiego. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , położone na 3. piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku przy ul. Gospodarczej w Sosnowcu. To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,11 m² 6 903,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w Sosnowcu dz. Sielec (ul. Zamkowa). 2 pokoje, kuchnia częściowo połączona z salonem, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. 39,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł59,40 m² 5 505 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Niwka, ulica Konstytucji. 59,4 m2 powierzchni użytkowej plus duży balkon oraz piwnica. Świetnie skomunikowane- tylko 3km do wyjazdu na S1.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,94 m² 6 296,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Sosnowiec, pogoń, ul. Czeladzka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, ocieplonym budynku przy ul. Czeladzkiej w Sosnowcu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu w dzielnicy Sielec. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej, widnej kuchni w kwadracie, łazienki osobno.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament w nowym bloku na osiedlu Środula z dogodną komunikacją, miejscem postojowym pod blokiem. Mieszkanie zupełnie nowe, jeszcze niezamieszkałe, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 1. piętrze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

269 500 zł39,11 m² 6 890,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Sielec przy ul. Zamkowej. Lokal mieszkalny mieści się na 8 piętrze w wysokim bloku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł41,62 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie W sosnowcu w dzielnicy Kazimierz Górniczy. Spokojna i cicha okolica oraz bliskość terenów rekreacyjnych przyciąga mieszkańców tego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,78 m² 5 259,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża, dzielnica Pogoń. Układ funkcjonalny: - salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł55,98 m² 9 092,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu z tarasem zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej, w dzielnicy Zagórze. Układ funkcjonalny: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64,40 m² 7 437,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z bardzo praktycznym, dwustronnym rozkładem! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum przy ulicy Kilińskiego w niskim, kameralnym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni - salonu z wyjściem na balkon - 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40,63 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Sosnowcu. Jest to mieszkanie w kamienicy o niepowtarzalnym charakterze, które łączy klimat historycznej zabudowy z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania po remoncie bez nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu kompletnie wyposażonym i umeblowanym? Czy bardziej istotna jest dla Ciebie spokojna okolica i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł47 m² 10 872,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej Oferujemy Państwu na sprzedaż ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy gwiezdnej Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,27 m² 4 674,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe 2 pokoje w zielonej części Sosnowca | 53,27 m | 2 duże piwnice | świetna lokalizacja To mieszkanie idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł38,48 m² 6 185,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł39,59 m² 5 039,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe , położone na parterze niskiej kamienicy w cichej części sosnowieckiej Pogoni. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł23,18 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Słoneczna, dwupokojowa kawalerka położona na szóstym piętrze w bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł42,80 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwa pokoje na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Starym Sosnowcu. W promieniu 500 metrów do dyspozycji mieszkańców znajdują się: park, egzotarium, sklepy najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy umeblowane dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 41,22 mkw Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na naszą stronę www. lub kliknij link w ogłoszeniu :-) Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł70,87 m² 6 066,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu, przy ulicy Zielonogórskiej, w dzielnicy Zagórze. Mieszkanie w pełni wyposażone i w.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Łazienka po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu, pozostała część mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem w Śródmieściu Sosnowca. Pięćdziesięciometrowy lokal na parterze przy ulicy Towarowej czeka na pierwszego najemcę po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,07 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja 68 w Sosnowcu, w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielec. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane przy ul. Ostrogórskiej 15 w Sosnowcu w 17-piętrowym budynku z portierem, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł116,90 m² 21,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie do wynajęcia informacje I dane techniczne Powierzchnia mieszkalna: 116,9 m Balkon: tak 2 Piwnica: tak Piętro: 3 Ogrzewanie: piece akumulacyjne Opłaty w czynszu: 192,10.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij